Kove Moto Türkiye

KOVE MOTO mükemmel pazar performansına ve dikkat çekici satış performansına sahiptir. 2021 yılında satışlar 20.000 adedi aştı ve yıllık ortalama satış büyümesi %40'a ulaştı. Uluslararası pazar genişlemeye devam ederken 5000'den fazla adet ihraç edildi ve bunlar İspanya'da MACBOR MOTANA XR5 adıyla, Çek Cumhuriyeti'nde ise JAWA RVM 500 adıyla satıldı.

KOVE, Çin'in motosiklet serisinde 300cc üzeri model satışında 3 numaralı marka haline geldi. 500X ADV'si yerli ADV üretiminde birinci sırada yer alıyor ve Chongqing ve Chengdu'da iki fabrikası var. Yaklaşık 113 kişilik bir geliştirme ve tasarım ekibiyle ürün tasarımı ve geliştirmeye odaklanıyoruz. Ayrıca ürün kalitesine odaklanıyoruz ve IAFT16949 kalite sistemini tam olarak uyguluyoruz. Şirketimizde ayrıca montaj hattı, departman montaj hattı, motor şirketi, şasi fabrikası, susturucu fabrikası, CNC parça işleme merkezi, komple araç tezgahı test tezgahı, motor tezgahı test tezgahı, 3D muayene cihazı vb. bulunmaktadır.

Gelecekte, teknolojiden güç alan bir motosiklet markası olarak KOVE MOTO, araştırma, geliştirme ve tasarıma yatırım yapmaya, üstün yetenekleri ve donanım olanaklarını aktif olarak sektöre tanıtmaya ve sürekli yatırım yaparak profesyonel ve yüksek performanslı ürün imajını daha da güçlendirmeye devam edecek. yeni ürünlerde yeni teknolojiler ve standartlar.