Teslimat Koşulları

Stoktaki ürünler aynı gün kargolanmaktadır. Siparişiniz ortalama 3 (üç) iş günü içinde teslim edilir. Tedarikçi firmalardan gelecek ürünler için bu süre ortalama 5 iş günüdür.

Siparişinizin durumu ile ilgili işlemleri Sipariş Takibi menüsünden takip edebilirsiniz.

Siparişinizin size hızlı bir biçimde ulaştırılması için dikkat etmeniz gerekenler:

  1. Üyelik bilgilerinizi doğru giriniz.
  2. Siparişinizle ilgili ödemenizi kredi kartı veya havale ile gerçekleştiriniz.
  3. Yurtdışı banka kartlarına yapılan satışlarda dönüşüm nedeni ile tutar farklılıkları oluşabilir. Anes Motorlu Araçlar Ltd Şti'da Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası kurları kullanılmaktadır. Yurtdışı siparişlerde banka kurları esastır.

Teslimat Koşulları

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün teslimatı ödemeyi gerçekleştiren kişi veya kişilere yapılır. Banka havalesi ile ödemesi yapılan ürünler, siparişi veren kişinin belirteceği 3.'üncü şahıslara da teslim edilir.

Teslimat esnasında dikkat etmeniz gerekenler

Sipariş verdiğiniz ürünü teslim alırken, teslim sırasında,  paketi kargo görevlisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürününüzde bir eksik veya bir sorun varsa kesinlikle teslim almayınız. Aksi takdirde, ürünü eksiksiz ve sorunsuz teslim aldığınız kabul edilecektir. Bu gibi durumlarda  malı teslim almayarak lütfen en kısa sürede, bizimle irtibata geçiniz.

Teslimat için ücret ödüyormuyuz?

Anes Motorlu Araçlar Ltd Şti üzerinden vereceğiniz tüm siparişlerde kargo 5 TL'dir. Kapıda ödeme hizmeti istenirse, kargo firmasının almış olduğu ek hizmet bedeli olan 5 TL kargo ücretine eklenir.

Teslimat için farklı alıcı belirtebilirmiyim?

Teslimat için farklı alıcı belirtebilirsiniz. Ürünü teslim alacak kişi kimlik ibrazında bulunmak zorundadır. Bu nedenle alıcı kişinin bilgilerini doğru girmeye özen gösteriniz. Ürünü teslim alma konusunda geçerli koşullar, ürünü teslim alan farklı alıcıyı da kapsamaktadır. Müşteri, kontrol edilmeksizin teslim alınan ürün paketleri için, üçüncü bir kişi tarafından teslim alındığını iddia ederek, eksik ürün aldığını beyan edemez.