Bisiklet Kaskı

Cairn, dağ sporlarına adanmış teknik dış mekan ekipmanları tasarlayan bir Fransız markasıdır Aktiviteniz ne olursa olsun (kayak , kros kayağı , dağ bisikleti , yürüyüş , koşma …), performans ve yüksek kaliteli ekipman sayesinde koşullar ne olursa olsun güvenli bir şekilde aktivitenizin tadını çıkarın .

Kayak kaskları , kayak gözlükleri , güneş gözlükleri , kayak eldivenleri ve eldivenleri , sırt koruyucuları , teknik iç çamaşırları , kasketler … Cairn ile en şık, işlevsel ve koruyucu teçhizatın keyfini çıkarın.

Açık hava sporunda bir Fransız markası

1938'de Albert Baudet, Lyon'daki La Croix Rousse atölyesinde eldiven ve kıyafet üretiyordu. Rahat ve koruyucu olan bu ürünler, ünlerini kış sporlarının patlak verdiği Alplere yaymaktadır. Nepal'e bir gezi ve Cairn markasının doğuşuna esin kaynağı olan dağcılığın sert koşulları. Markanın amacı: dağ maceralarını seven herkese koruma ve performans sağlamak için en iyi koruyucu teçhizatı sunmak .

Tüm yıl boyunca dağ maceraları için bir donanım

Karlar tamamen bittiğinde, dağlar size tüm yürüyüş yolları, patika parkurları bisiklet yokuşları boyunca geniş bir macera seçeneği sunmaya devam ediyor ... Saha ne olursa olsun size eşlik edecek bir dizi bisiklet kaskları geliştirildi (Yokuş aşağı, tek yol , basit iz veya kentsel). Teknik kıyafetlerimiz (uzun kollu gömlekler, taytlar, fasetüpler…) sayesinde spor performansınızı geliştirebilirsiniz Dahası, spor için özel tasarlanmış ve dağ ortamında var olan yüksek ışıktan sizi korumak için gözlerinizi koruyun .


Cairn Prism Bisiklet Kaskı | Gri/Siyah

Cairn Prism Bisiklet Kaskı | Gri/Siyah

Cairn markası, dağ sporlarına adanmış teknik dış mekan ekipmanları tasarlayan bir Fransız ..

733TL

Cairn Prism Bisiklet Kaskı | Neon

Cairn Prism Bisiklet Kaskı | Neon

Cairn, dağ sporlarına adanmış teknik dış mekan ekipmanları tasarlayan bir Fransız markasıd..

733TL

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)